10 URODZINY KLUBU ★ DJ ANTOINE/ MIKE CANDYS/ REMADY & MANU-L

  OPIS WYDARZENIA

  10 URODZINY KLUBU ★ DZIEŃ 2
  SB 20.11 ★ ENERGY 2000 KATOWICE
  DJ ANTOINE ★ MIKE CANDYS ★ REMADY & MANU-L

  W sobotę 20 listopada zapraszamy na najbardziej spektakularną imprezę tego roku – 10 URODZINY KLUBU ENERGY 2000 KATOWICE. Tym razem z okazji naszych 10 URODZIN, przygotujemy dla Was naprawdę wyjątkowe show z udziałem aż 3 ŚWIATOWYCH GWIAZD!

  Do Katowickiego Energy 2000 powróci wielka gwiazda muzyki klubowej – DJ ANTOINE. Nie sposób wymienić wszystkich hitów tego szwajcarskiego dj i producenta, ale na pewno pamiętacie takie przeboje jak: „Welcome To St. Tropez”, „My Cherie”, „Bella Vita”, „This Time”, „House Party”…i wiele, wiele innych. Dj Antoine to już prawdziwa legenda klubowej muzyki dance i klasa sama w sobie, a jego charyzma i energetyczne sety podbiły klubowe parkiety i zjednały milionową rzeszę fanów na całym świecie.

  Ta impreza nie może się odbyć także bez najbardziej znanej na świecie „żółtej uśmiechniętej buźki”, czyli MIKE CANDYS-a, we własnej osobie! Ten sławny szwajcarski dj i producent, zaprezentuje swoje największe hity: „Everybody”, „Brand New Day”, „One Night In Ibiza”, „Around The World” czy „2012”, a także przypomni Wam inne, niezapomniane przeboje z tamtego okresu. Za każdym razem wizyta Mika w Energy to wielki wydarzenie, bo Candys to nie tylko doskonały producent i ikona tamtych czasów, ale także świetny i charyzmatyczny dj, którego niesamowite występy należą do najlepszych, w długiej historii naszego klubu.

  Dodatkowo czekać na Was będzie występ najbardziej energetycznego duetu na świecie – REMADY & MANU-L. Panowie już wielokrotnie występowali w naszych klubach i zawsze dzięki ich niespożytym zapasom energii i zaangażowaniu, były to najlepsze i niezapomniane imprezy. Szwajcarski duet zagra dla Was swoje największe hity: The Way We Are, Single Ladies, Higher Ground, Holidays, In My Dreams, Weekend, Another Day In Paradise i wiele innych.

  Oczywiście oprócz gwiazd czeka na Was także moc innych atrakcji i niespodzianek: specjalny urodzinowy wystrój, urodzinowe gadżety, hostessy, prezenty, występy performerów, wyrzutnie ognia i co2, multilaser show i wiele innych!
  Imprezę poleca Patron Medialny – Radio RMF MAXXX!!!

  BILETY DOSTĘPNE W DNIU WYDARZENIA W KASIE KLUBU I ONLINE.

  Sprzedaż podzielona zostanie na II pule biletów. Bilety będzie można zakupić również w dniu wydarzenia w kasie klubu. Bilety w dniu wydarzenia: Panie 25zł/ Panowie 30zł.

  II PULA BILETÓW ONLINE DOSTĘPNA JUŻ NA STRONIE:
  (w cenie Panie 25zł/ Panowie 30zł)
  https://katowice.energy2000.pl/bilety/
  Do każdego biletu z II puli online prezent na wejściu.

  Wstęp: +18 lat | Start: 21:00
  Bilety w dniu wydarzenia w kasie klubu: Panie 25zł/ Panowie 30zł

  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  Main Stage: Aras, DeePush, D-Wave
  Dance Stage: Kubeck, Alex S
  VIP Stage: Triks

  Sprzedaż biletów, wejściówek FAST PASS i płatne rezerwacje loży:
  https://katowice.energy2000.pl/bilety

  Lokal w pełni klimatyzowany! W całym klubie dostępne darmowe WI-FI. Serdecznie zapraszamy!

  DRESS CODE KLUBU ENERGY 2000:
  https://drescode.energy2000.pl/dc.pdf


  Zobacz Galerię z Imprezy