FAQ

W jakie dni jest czynny klub Energy 2000 i w jakich godzinach jest otwarty?

Klub Energy 2000 w Katowicach przy ul. Plebiscytowej 3 jest czynny w piątki i soboty w godzinach od 21 do 5:00 oraz w niektóre święta. Dokładne info o wydarzeniach w klubie możecie znaleźć tutaj: https://www.facebook.com/Katowice.Energy2000/events

Jakie są ceny biletów wstępu do klubu i gdzie je mogę kupić?

Bilety dostępne są w sprzedaży tylko w kasach biletowych klubu. Nie prowadzimy przedsprzedaży biletów oraz sprzedaży w internecie.*

CENY BILETÓW:
W piątki – 10/15 PLN | W soboty – 15/20 PLN / nie dotyczy imprez specjalnych – koncerty, Andrzejki, Ostatki, Sylwester itd. – ceny na imprezy specjalne podane są zawsze z wyprzedzeniem w info wydarzenia.

* nie dotyczy imprezy Sylwestrowej

Czy są jakieś zakazy i zasady dotyczące wieku i ubioru?

ZASADY DOTYCZĄCE WIEKU:
Wstęp do klubu na piątkowe imprezy od +16 lat. ( wymagany dokument tożsamości ze zdjęciem )
Wstęp do klubu na sobotnie imprezy od +18 lat ( wymagany dokument tożsamości ze zdjęciem )
ZASADY DOTYCZĄCE UBIORU
:
W klubie Energy 2000 obowiązuje strój nieformalny.
Obowiązuje zakaz wstępu do klubu w strojach sportowych*, w szczególności dotyczy: bluzy z kapturem / spodnie i bluzy dresowe / krótkie spodenki** / czapeczki z daszkiem – tzw. baseball-ówki.

*Nie dotyczy obuwia sportowego.
** w sezonie letnim, nie dotyczy spodni typu ”rybaczki” ¾

Jak mogę zarezerwować loże w klubie?

Klub Energy 2000 oferuje swoim klientom ponad 1000 miejsc siedzących. Do Waszej dyspozycji jest w sumie ponad 100 loży, które można rezerwować na dwa sposoby:
REZERWACJA INTERNETOWA, Dostępna będzie niebawem
REZERWACJA TELEFONICZNA, można jej dokonać dzwoniąc pod nr telefonu 609 539 905, od poniedziałku do piątku, w godzinach: od 8-16

Gdzie mogę odebrać kupon na zarezerwowaną lożę?

Uwaga! Zarezerwowane loże należy odebrać najpóźniej do godz. 22:00, loże otrzymane w promocji urodzinowej do godz. 22:00*. Po tym czasie rezerwacje ulegają skasowaniu, a loże są oferowane do sprzedaży klientom w klubie.

*nie dotyczy rezerwacji i wykupu loży na imprezy Sylwestrowe. Rezerwacje opłaconych loży sylwestrowych są ważne do godz. 24:00.

Do której godziny można odebrać zarezerwowaną lożę?

Uwaga! Zarezerwowane lub otrzymane w promocji urodzinowej loże należy odebrać najpóźniej do godz. 22:00*. Po tym czasie rezerwacje ulegają skasowaniu, a loże są oferowane do sprzedaży klientom w klubie.

*nie dotyczy rezerwacji i wykupu loży na imprezy Sylwestrowe. Rezerwacje opłaconych loży sylwestrowych są ważne do godz. 24:00.

Czy przy klubie znajduje się szatnia, czy jest obowiązkowa, płatna i ile kosztuje?

W klubie znajduje się szatnia, która jest obowiązkowa i płatna. Cena za jedną rzecz ( jeden bloczek ) to 2 zł. Przed skorzystaniem z szatni prosimy zapoznać się z jej regulaminem. Za zgubienie bloczka pobierana jest opłata 20 zł. Rzeczy pozostawione w szatni można odebrać w czasie kolejnego dnia pracy klubu ( klub czynny jest w piątki i soboty w godz. 21 – 5:00 ).
W przypadku nie odebrania rzeczy z szatni po sobotniej imprezie będzie je można odebrać dopiero za 6 dni, w czasie kolejnej piątkowej imprezy.

Ile kosztuje rezerwacja loży i ile osób się w nich mieści?

Cennik dostępny niebawem.

Jak mogę sprawdzić dostępność i rozlokowanie loży w klubie?

Dostępność i układ loży można sprawdzić na stronie: katowice.energy2000.pl w zakładce: REZERWACJE.

Czy przy klubie znajduje się parking, czy jest strzeżony i ile kosztuje?

Niestety bezpośrednio przy klubie nie posiadamy parkingu. Polecamy parking w Galerii Katowice na ul. 3 Maja. Także podczas trwania imprez w naszym klubie sporo wolnych miejsc parkingowych jest w obrębie naszego klubu na ulicy.

Czy wchodząc do klubu muszę zastosować się do jakich zasad?

Tak wchodząc na teren klubu, należy zastosować się do postanowień Regulaminu Klubu, który znajduje się przed wejściem. Zakup biletu i wejście do klubu oznacza akceptację Regulaminu.
Polecamy zapoznać się z regulaminem klubu przed wejściem, gdyż jego nieznajomość nie stanowi podstawy do jakichkolwiek reklamacji, w przypadku egzekwowania przepisów regulaminu przez pracowników i obsługę klubu.
REGULAMIN KLUBU: zobacz regulamin

Co zrobić jeśli zgubiłem coś w klubie?

Zagubienie mienia – przedmiotu, najlepiej zgłosić jeszcze w czasie trwania imprezy, u kierownika ochrony, managera klubu lub właściciela klubu. Jeśli jednak nie zrobili Państwo tego w klubie proszę skontaktować się z biurem klubu pod nr. tel. 609 539 905 od pon. do pt.,  w godz. 8-16

* każdy z pracowników i obsługa klubu jest zobowiązana do wskazania Państwu, kogoś z kadry kierowniczej.

Czy w klubie obowiązuje zakaz fotografowania i filmowania, czy mogę wnieść do klubu swój sprzęt fotograficzny / filmowy – kamerę, aparat fotograficzny?

W klubie nie ma zakazu amatorskiego fotografowania ani filmowania, jednak wnoszenie i używanie profesjonalnego sprzętu wymaga akredytacji ze strony managera klubu i w przypadku chęci użycia profesjonalnego sprzętu prosimy o wcześniejszy kontakt na maila:aras@energy2000.pl w celu autoryzacji.

Czy mogę liczyć na jakieś promocje z okazji urodzin?

Tak! Nasz klub przygotował dla wszystkich solenizantów urodzinowy prezent, w postaci darmowego PAKIETU URODZINOWEGO! W skład pakietu wchodzi:
10 x darmowy bilet dla urodzinowych gości ( w tym Solenizanta )
1 x loża standard ( nie dotyczy loży VIP )
1 x butelka szampana

Promocję można aktywować najpóźniej 3 dni przed planowaną imprezą. Zgłoszenia można dokonać tylko telefonicznie, dzwoniąc pod nr telefonu 609 539 905, od poniedziałku do piątku, w godzinach: od 8-16. Wcześniej proponujemy dokonać wstępnego wyboru loży i sprawdzić jej dostępność w planowanym terminie. Można tego dokonać poprzez nasz serwis internetowy katowice.energy2000.pl  , korzystając z zakładki o klubie, dział rezerwacje. Z promocji można skorzystać tydzień przed lub tydzień po dacie urodzenia. W klubie weryfikacja Pakietu Urodzinowego nastąpi w kasie biletowej na podstawie danych i daty urodzenia z dokumentu tożsamości, który musi być zgodny z danymi z rezerwacji.

Czy mogę liczyć na jakieś specjalne względy w przypadku organizacji Wieczoru Panieńskiego / Kawalerskiego?

Tak! Nasz klub przygotował dla wszystkich przyszłych Panów i Pań Młodych specjalny prezent, w postaci darmowego PAKIETU KAWALERSKIEGO / PANIEŃSKIEGO!
W skład pakietu wchodzi:
20 x darmowy bilet dla Twoich gości
1 x loża standard ( nie dotyczy loży VIP )
1 x butelka szampana

Promocję można aktywować najpóźniej 3 dni przed planowaną imprezą. Zgłoszenia można dokonać tylko telefonicznie, dzwoniąc pod nr telefonu 609 539 905 od poniedziałku do piątku, w godzinach: od 8-16. Wcześniej proponujemy dokonać wstępnego wyboru loży i sprawdzić jej dostępność w planowanym terminie. Można tego dokonać poprzez nasz serwis internetowy katowice.energy2000.pl, korzystając z zakładki o klubie, dział rezerwacje. W klubie weryfikacja Pakietu Kawalerskiego / Panieńskiego nastąpi w kasie biletowej na podstawie dokumentu tożsamości, który musi być zgodny z danymi z rezerwacji oraz dokumentu poświadczającego planowany wkrótce ślub (zgłoszenie do USC / zaświadczenie z USC / itp.)