FAQ

W jakie dni jest czynny klub Energy 2000 i w jakich godzinach jest otwarty?

Klub Energy 2000 w Katowicach przy ul. Plebiscytowej 3 jest czynny w piątki i soboty w godzinach od 21 do 5:00 oraz w dni poprzedzające niektóre święta. Dokładne info o wydarzeniach w klubie możecie znaleźć tutaj: https://www.facebook.com/Katowice.Energy2000/events

Jakie są ceny biletów wstępu do klubu i gdzie je mogę kupić?

Bilety dostępne są w sprzedaży tylko w kasach biletowych klubu. Nie prowadzimy przedsprzedaży biletów oraz sprzedaży w internecie.*

CENY BILETÓW:
W piątki – 10/15 PLN | W soboty – 15/20 PLN / nie dotyczy imprez specjalnych – koncerty, Andrzejki, Ostatki, Sylwester itd. – ceny na imprezy specjalne podane są zawsze z wyprzedzeniem w info wydarzenia.

* nie dotyczy imprezy Sylwestrowej
** koncerty, Andrzejki, Ostatki, Sylwester itd. Imprezy specjalne są zaznaczone w opisie imprezy w zakładce: wydarzenia, na naszym fanpage-u na Facebook-u https://www.facebook.com/Katowice.Energy2000/events

Czy są jakieś zakazy i zasady dotyczące wieku i ubioru?

ZASADY DOTYCZĄCE WIEKU:
Wstęp do klubu na piątkowe imprezy od +16 lat. ( wymagany dokument tożsamości ze zdjęciem )
Wstęp do klubu na sobotnie imprezy od +18 lat ( wymagany dokument tożsamości ze zdjęciem )
ZASADY DOTYCZĄCE UBIORU
:
W klubie Energy 2000 obowiązuje strój nieformalny.
Obowiązuje zakaz wstępu do klubu w strojach sportowych*, w szczególności dotyczy: bluzy z kapturem / spodnie i bluzy dresowe / krótkie spodenki** / czapeczki z daszkiem – tzw. baseball-ówki.

*Nie dotyczy obuwia sportowego.
** w sezonie letnim, nie dotyczy spodni typu ”rybaczki” ¾

Jak mogę zarezerwować loże w klubie?

Klub Energy 2000 oferuje swoim klientom ponad kilkaset miejsc siedzących. Do Waszej dyspozycji jest w sumie 60 loży, które można nabyć poprzez internet klikając TUTAJ.

Zapraszamy do rezerwacji loży na stronie:

www.rezerwacje.energy2000.pl

Gdzie mogę odebrać kupon na zarezerwowaną lożę?

Kupony uprawniające do zajęcia zarezerwowane loże odbierane się i opłaca w Punkcie Odbioru Loży, który znajduje się w głównym korytarzu (od wejścia Energy2000, w szatni, po lewej stronie.

*nie dotyczy rezerwacji i wykupu loży na imprezy Sylwestrowe. Rezerwacje opłaconych loży sylwestrowych są ważne do godz. 24:00.

Do której godziny można odebrać zarezerwowaną lożę?

Uwaga! Zarezerwowane lub otrzymane w promocji urodzinowej loże należy odebrać najpóźniej do godz. 22:00*. Po tym czasie rezerwacje ulegają skasowaniu, a loże są oferowane do sprzedaży klientom w klubie.

*nie dotyczy rezerwacji i wykupu loży na imprezy Sylwestrowe. Rezerwacje opłaconych loży sylwestrowych są ważne do godz. 24:00.

Czy przy klubie znajduje się szatnia, czy jest obowiązkowa, płatna i ile kosztuje?

W klubie znajduje się szatnia, która jest obowiązkowa i płatna. Cena za jedną rzecz ( jeden bloczek ) to 2 zł. Przed skorzystaniem z szatni prosimy zapoznać się z jej regulaminem. Za zgubienie bloczka pobierana jest opłata 20 zł. Rzeczy pozostawione w szatni można odebrać w czasie kolejnego dnia pracy klubu ( klub czynny jest w piątki i soboty w godz. 21 – 5:00 ).
W przypadku nie odebrania rzeczy z szatni po sobotniej imprezie będzie je można odebrać dopiero za 6 dni, w czasie kolejnej piątkowej imprezy.

Ile kosztuje rezerwacja loży?

PARTER – sala DANCE:
1 – 6 – cena 60 zł
7 – 8 – cena 100 zł

I PIĘTRO – sala VIP:
9 – 19 – cena 60 zł
20 – 23 – cena 40 zł

II PIĘTRO – sala GŁÓWNA:
24, 34 – cena 60 zł
25, 33 – cena 100zł
26, 32 – cena 250 zł
27, 31 – cena 100 zł
28, 29, 30 – cena 100 zł

III PIĘTRO – sala GŁÓWNA:
36 – 37 oraz 39 – 42 oraz 44 – 46 – antresole – cena 60 zł
35, 46 – cena 80 zł
38, 43 – antresole – cena 100 zł
47 – 58 – balkon – cena 60 zł
59 – balkon – cena 100 zł

 

Jak mogę sprawdzić dostępność i rozlokowanie loży w klubie?

Dostępność i układ loży można sprawdzić na stronie: katowice.energy2000.pl w zakładce: REZERWACJE.

Czy przy klubie znajduje się parking, czy jest strzeżony i ile kosztuje?

Niestety bezpośrednio przy klubie nie posiadamy parkingu. Polecamy parking w Galerii Katowice na ul. 3 Maja. Także podczas trwania imprez w naszym klubie sporo wolnych miejsc parkingowych jest w obrębie naszego klubu na ulicy.

Czy wchodząc do klubu muszę zastosować się do jakich zasad?

Tak wchodząc na teren klubu, należy zastosować się do postanowień Regulaminu Klubu, który znajduje się przed wejściem. Zakup biletu i wejście do klubu oznacza akceptację Regulaminu.
Polecamy zapoznać się z regulaminem klubu przed wejściem, gdyż jego nieznajomość nie stanowi podstawy do jakichkolwiek reklamacji, w przypadku egzekwowania przepisów regulaminu przez pracowników i obsługę klubu.
REGULAMIN KLUBU: zobacz regulamin

Co zrobić jeśli zgubiłem coś w klubie?

Zagubienie mienia – przedmiotu, najlepiej zgłosić jeszcze w czasie trwania imprezy, u kierownika ochrony, managera lub właściciela klubu. Jeśli jednak nie zrobili Państwo tego w klubie proszę skontaktować się z biurem klubu pod nr. tel. 609 539 905 od pon. do pt.,  w godz. 8-16

* każdy z pracowników i obsługa klubu jest zobowiązana do wskazania Państwu, kogoś z kadry kierowniczej.

Czy w klubie obowiązuje zakaz fotografowania i filmowania, czy mogę wnieść do klubu swój sprzęt fotograficzny / filmowy – kamerę, aparat fotograficzny?

W klubie nie ma zakazu amatorskiego fotografowania ani filmowania, jednak wnoszenie i używanie profesjonalnego sprzętu wymaga akredytacji ze strony managera klubu i w przypadku chęci użycia profesjonalnego sprzętu prosimy o wcześniejszy kontakt na maila: aras@energy2000.pl w celu autoryzacji.

Czy mogę liczyć na jakieś promocje z okazji urodzin?

Tak! Nasz klub przygotował dla wszystkich solenizantów urodzinowy prezent, w postaci specjalnego pakietu „TWOJE URODZINY”!
W skład pakietu wchodzi:
2 x darmowy bilet dla Solenizanta i osoby towarzyszącej
1 x loża standard ( nie dotyczy loży VIP )*
Plus – kupon do wykorzystania we wszystkich barach klubu Energy 2000:

KUPON IMPREZOWY ( dla osób +18 lat )
Opcja 1
1 x butelka szampana
1 x butelka wódki ( 0,5 l )
1 x 1 litr napoju

Opcja 2
1 x butelka szampana
10  x piwo lane 0,5 l

KUPON IMPREZOWY ( dla osób poniżej 18 roku życia )
10 x Energy Drink 0,2 l puszka
1 litr napoju

* w przypadku kiedy zechcesz zarezerwować lożę VIP otrzymasz od nas 60 zł rabatu.

Promocję można aktywować od poniedziałku do środy w tygodniu poprzedzającym planowaną imprezę. Zgłoszenia można dokonać tylko telefonicznie, dzwoniąc pod nr telefonu 609 539 619, w godzinach: od 8-16. Wcześniej proponujemy dokonać wstępnego wyboru loży i sprawdzić jej dostępność w planowanym terminie. Można tego dokonać poprzez nasz serwis internetowy www.katowice.energy2000.pl Z promocji można skorzystać tydzień przed lub tydzień po dacie urodzenia. W klubie weryfikacja Pakietu Urodzinowego nastąpi w kasie biletowej na podstawie danych i daty urodzenia z dokumentu tożsamości, który musi być zgodny z danymi z rezerwacji.

UWAGA! Promocja Urodzinowa, nie dotyczy imprez specjalnych*
UWAGA! Realizacja pakietu w klubie w dniu zgłoszonej imprezy do godz.22.**

* koncerty, Andrzejki, Ostatki, 26.12 i 31.12.( Sylwester ), Lany Poniedziałek itd. Imprezy specjalne są zaznaczone w opisie imprezy w zakładce: wydarzenia, na naszym fanpage-u na Facebook-u.
https://www.facebook.com/Katowice.Energy2000/events
** po godz. 22, zarezerwowana loża zostanie zaoferowana innym klientom, a darmowe wejściówki i pakiet imprezowy przepadają.

Czy mogę liczyć na jakieś specjalne względy w przypadku organizacji Wieczoru Panieńskiego / Kawalerskiego?

Tak! Nasz klub przygotował dla wszystkich przyszłych Panów i Pań Młodych specjalny prezent, w postaci darmowych pakietów: „TWÓJ WIECZÓR PANIEŃSKI / KAWALERSKI”!
W skład pakietu wchodzi:
10 darmowych wejściówek – tylko opcja dla wieczorów panieńskich.
1 x loża standard ( nie dotyczy loży VIP )*
Plus – kupon do wykorzystania we wszystkich barach klubu Energy 2000:

KUPON IMPREZOWY ( dla osób +18 lat )
Opcja 1
1 x butelka szampana
1 x butelka wódki ( 0,5 l )
1 x 1 litr napoju

Opcja 2
1 x butelka szampana
10 x piwo lane 0,5 l

*w przypadku kiedy zechcesz zarezerwować lożę VIP otrzymasz od nas 60 zł rabatu.

Promocję można aktywować od poniedziałku do środy w tygodniu poprzedzającym planowaną imprezę. Zgłoszenia można dokonać tylko telefonicznie, dzwoniąc pod nr telefonu 609 539 619, w godzinach: od 8-16. Wcześniej proponujemy dokonać wstępnego wyboru loży i sprawdzić jej dostępność w planowanym terminie. Można tego dokonać poprzez nasz serwis internetowy www.katowice.energy2000.pl  W klubie weryfikacja Pakietu Kawalerskiego / Panieńskiego nastąpi w kasie biletowej na podstawie dokumentu tożsamości, który musi być zgodny z danymi z rezerwacji oraz dokumentu poświadczającego planowany wkrótce ślub ( zgłoszenie do USC / zaświadczenie z USC / itp. )

UWAGA! Promocja Panieńskie / Kawalerskie, nie dotyczy imprez specjalnych*
UWAGA! Realizacja pakietu w klubie w dniu zgłoszonej imprezy i do godz.22.**

* koncerty, Andrzejki, Ostatki, 26.12 i 31.12.( Sylwester ), Lany Poniedziałek itd. Imprezy specjalne są zaznaczone w opisie imprezy w zakładce: wydarzenia, na naszym fanpage-u na Facebook-u.