FAQ

W jakie dni jest czynny klub Energy 2000 i w jakich godzinach jest otwarty?

Klub Energy 2000 w Katowicach przy ul. Plebiscytowej 3 jest czynny w piątki i soboty w godzinach od 21 do 5:00 oraz w dni poprzedzające niektóre święta. Dokładne info o wydarzeniach w klubie możecie znaleźć tutaj: https://www.facebook.com/Katowice.Energy2000/events

Jakie są ceny biletów wstępu do klubu i gdzie je mogę kupić?

Bilety dostępne są w sprzedaży w kasach biletowych klubu w dniu wydarzenia i online (2tyg przed planowanym wydarzeniem).

CENY BILETÓW:
W piątki – Panie 15PLN / Panowie 20PLN | W soboty – Panie 20 PLN/ Panowie 25 PLN / nie dotyczy imprez specjalnych** – koncerty, Andrzejki, Ostatki, Sylwester itd. – ceny na imprezy specjalne podane są zawsze z wyprzedzeniem w info wydarzeniu.

** koncerty, Andrzejki, Ostatki, Sylwester itd. Imprezy specjalne są zaznaczone w opisie imprezy w zakładce: wydarzenia, na naszym fanpage-u na Facebook-u https://www.facebook.com/Katowice.Energy2000/events

Czy są jakieś zakazy i zasady dotyczące wieku i ubioru?

ZASADY DOTYCZĄCE WIEKU:
Wstęp do klubu na piątkowe imprezy od +16 lat. ( wymagany dokument tożsamości ze zdjęciem )
Wstęp do klubu na sobotnie imprezy od +18 lat ( wymagany dokument tożsamości ze zdjęciem )
ZASADY DOTYCZĄCE UBIORU
:
W klubie Energy 2000 obowiązuje strój nieformalny.
Obowiązuje zakaz wstępu do klubu w strojach sportowych*, w szczególności dotyczy: bluzy z kapturem / spodnie i bluzy dresowe / krótkie spodenki** / czapeczki z daszkiem – tzw. baseball-ówki.

aktualne zasady dresscode znajdziecie na stronie: https://drescode.energy2000.pl/dc.pdf

*Nie dotyczy obuwia sportowego.
** w sezonie letnim, nie dotyczy spodni typu ”rybaczki” ¾

Jak mogę zarezerwować loże w klubie?

Klub Energy 2000 oferuje swoim klientom ponad kilkaset miejsc siedzących. Do Waszej dyspozycji jest w sumie 60 loży, które można nabyć poprzez internet klikając TUTAJ.

Zapraszamy do rezerwacji loży na stronie:

www.rezerwacje.energy2000.pl

Gdzie mogę odebrać kupon na zarezerwowaną lożę?

Kupony uprawniające do zajęcia zarezerwowane loże odbierane się i opłaca w Punkcie Odbioru Loży, który znajduje się w głównym korytarzu (od wejścia Energy2000, w szatni, po lewej stronie.

*nie dotyczy rezerwacji i wykupu loży na imprezy Sylwestrowe. Rezerwacje opłaconych loży sylwestrowych są ważne do godz. 24:00.

Do której godziny można odebrać zarezerwowaną lożę?

Uwaga! Opłacone lub zarezerwowane loże należy odebrać najpóźniej do godz. 01:00*. Po tym czasie rezerwacje ulegają skasowaniu, a loże są oferowane do sprzedaży klientom w klubie.

Czy przy klubie znajduje się szatnia, czy jest obowiązkowa, płatna i ile kosztuje?

W klubie znajduje się szatnia, która jest obowiązkowa i płatna. Cena za jedną rzecz ( jeden bloczek ) to 3 zł. Przed skorzystaniem z szatni prosimy zapoznać się z jej regulaminem. Za zgubienie bloczka pobierana jest opłata 20 zł. Rzeczy pozostawione w szatni można odebrać w czasie kolejnego dnia pracy klubu ( klub czynny jest w piątki i soboty w godz. 21 – 5:00 ).
W przypadku nie odebrania rzeczy z szatni po sobotniej imprezie będzie je można odebrać dopiero za 6 dni, w czasie kolejnej piątkowej imprezy.

Ile kosztuje rezerwacja loży?

PARTER – sala DANCE:
1 – 6 – cena 60 zł (8 os.)
7 – 8 – cena 100 zł (10 os.)

I PIĘTRO – sala VIP:
9 – 19 – cena 60 zł (8 os.)
20 – 23 – cena 40 zł (4 os.)

II PIĘTRO – sala GŁÓWNA:
24, 34 – cena 60 zł (4 os.)
25, 33 – cena 100zł (4 os.)
26, 32 – cena 250 zł (8 os.)
27, 31 – cena 100 zł (12 os.)
28, 29, 30 – cena 100 zł (8 os.)

III PIĘTRO – sala GŁÓWNA:
36 – 37 oraz 39 – 42 oraz 44 – 46 – antresole – cena 60 zł (8 os.)
35, 46 – cena 80 zł (10 os.)
38, 43 – antresole – cena 100 zł (12 os.)
47 – 58 – balkon – cena 60 zł (8 os.)
59 – balkon – cena 100 zł (12 os.)

 

Jak mogę sprawdzić dostępność i rozlokowanie loży w klubie?

Dostępność i układ loży można sprawdzić na stronie sprzedażowej: www.katowice.energy2000.pl/bilety.

Czy przy klubie znajduje się parking, czy jest strzeżony i ile kosztuje?

Niestety bezpośrednio przy klubie nie posiadamy parkingu. Polecamy parking w Galerii Katowice na ul. 3 Maja. Także podczas trwania imprez w naszym klubie sporo wolnych miejsc parkingowych jest w obrębie naszego klubu na ulicy.

Czy wchodząc do klubu muszę zastosować się do jakich zasad?

Tak wchodząc na teren klubu, należy zastosować się do postanowień Regulaminu Klubu, który znajduje się przed wejściem. Zakup biletu i wejście do klubu oznacza akceptację Regulaminu.
Polecamy zapoznać się z regulaminem klubu przed wejściem, gdyż jego nieznajomość nie stanowi podstawy do jakichkolwiek reklamacji, w przypadku egzekwowania przepisów regulaminu przez pracowników i obsługę klubu.
REGULAMIN KLUBU: zobacz regulamin

Co zrobić jeśli zgubiłem coś w klubie?

Zagubienie mienia – przedmiotu, najlepiej zgłosić jeszcze w czasie trwania imprezy, u kierownika ochrony, managera lub właściciela klubu. Jeśli jednak nie zrobili Państwo tego w klubie proszę skontaktować się z biurem klubu pod nr. tel. 885 044 912 od pon. do pt. w godz. 8:00-16:00 lub mailowo katowice@energy2000.pl

* każdy z pracowników i obsługa klubu jest zobowiązana do wskazania Państwu, kogoś z kadry kierowniczej.

Czy w klubie obowiązuje zakaz fotografowania i filmowania, czy mogę wnieść do klubu swój sprzęt fotograficzny / filmowy – kamerę, aparat fotograficzny?

W klubie nie ma zakazu amatorskiego fotografowania ani filmowania, jednak wnoszenie i używanie profesjonalnego sprzętu wymaga akredytacji ze strony managera klubu i w przypadku chęci użycia profesjonalnego sprzętu prosimy o wcześniejszy kontakt na maila: aras@energy2000.pl w celu autoryzacji.