O Klubie

Energy2000 Katowice nowa gwiazda na „energicznym” firmamencie. W samym Środku Śląskiej aglomeracji,  powstało odnowione źródł energii –  Energy 2000. Dwadzieścia lat doświadczenia oraz ciągłe dążenie do doskonałości sprawiły, że w Katowicach  narodziło się największe i najnowocześniejsze centrum rozrywki w Europie i jedno z niewielu na świecie, którego unikalny design i wystrój stworzony został przez amerykańskich kreatorów i projektantów najsławniejszych kasyn w Las Vegas.

Czeka na Was największy w Polsce dancefloor oraz 3 zróżnicowane muzycznie i klimatycznie sale, kilka barów, potężne nagłośnienie o łącznej mocy 100 tysięcy W, niesamowite potężne kolorowe lasery, projekcje multimedialne na ogromnych ekranach LED, wewnętrzne pokazy pirotechniczne oraz najnowsze, premierowe osiągnięcia techniki scenicznej prosto z USA. Za konsoletą staną największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny klubowej, a zróżnicowane klimaty na wielu parkietach zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta muzyczne.
Nasze imprezy uświetnią koncerty znanych artystów, najlepsze klubowe eventy, pokazy najsławniejszych performerów oraz występy najlepszych polskich i zagranicznych tancerek i tancerzy. Ponieważ Energy 2000 jako jedyny klub w Polsce i jeden z nielicznych na świecie posiada certyfikat jakości ISO 9001, gwarantujemy miłą i szybką obsługę oraz profesjonalną i dyskretną ochronę, która zapewni Wam komfort zabawy i 100% bezpieczeństwa.
Nasz klub mieści się w samym centrum Katowic, 400 metrów od Rynku,500 m od Dworca Głównego PKP, 1000 m od Dworca Głównego PKS Katowice, w budynku dawnego kina Capitol przy ulicy Plebiscytowej 3.
Klub czynny jest w każdy weekend – piątek i sobotę.
Wstęp w soboty od 18 lat ( sprawdzamy dokumenty tożsamości ) plus selekcja na wejściu. W piątki wstęp od 16 lat.

Zasady wstępu:

Oto najważniejsze zasady wstępu, tzw. „Door Selection”, które obowiązują w klubie Energy 2000 Katowice. Lista niedozwolonych elementów ubioru:
– dresy i inne typowo sportowe elementy garderoby.
– czapeczki baseball-owe (czapeczki z daszkiem)
– bluzy z kapturami
– krótkie spodenki (oprócz 3/4 jeansowe – rybaczki w okresie letnim)
– koszulki na ramiączkach (dotyczy mężczyzn)
– okulary przeciwsłoneczne
– gwizdki, białe rękawiczki i inne vixa-akcesoria

Zasady dotyczące wieku:

W piątki wstęp +16 lat. Wymagany dokument tożsamości ze zdjęciem (legitymacja szkolna etc. )
W soboty wstęp od 18 lat. Wymagany dokument tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport etc.)
W niedzielę – kiedy organizowane będą imprezy z cyklu Junior Party, wstęp od 0-100 lat.

Ceny biletów wstępu na imprezy w klubie Energy 2000 Katowice:

Piątek – Panie – 10 zł, Panowie – 15 zł.
Sobota – Panie – 15 zł, Panowie – 20 zł.
Uwaga! W czasie imprez specjalnych cena biletu może ulec zmianie i obowiązuje wtedy cena podana na plakacie imprezy i na stronie internetowej oraz na Facebook’u.

Bilety online:

Zachęcamy do zakupu biletów za pośrednictwem systemu sprzedaży online.

Najbliższe Imprezy