O Klubie

Energy 2000 Katowice to trwająca już ponad dekadę, historia najlepszych imprez w samym środku śląskiej aglomeracji! Nasz lokal to jedno z największych i najnowocześniejszych centrów rozrywki w Europie i jedno z niewielu na świecie, którego unikalny design i wystrój stworzony został przez amerykańskich kreatorów i projektantów najsławniejszych kasyn w Las Vegas.

Czeka na Was największy w Polsce dancefloor oraz 3 zróżnicowane muzycznie i klimatycznie sale. Do tego kilka barów, potężne nagłośnienie o łącznej mocy 100 tysięcy W, niesamowite potężne, kolorowe lasery, projekcje multimedialne na ogromnych ekranach LED, pokazy pirotechniki oraz najnowsze, premierowe osiągnięcia techniki scenicznej prosto z USA. Za konsoletą występują największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny klubowej, a zróżnicowane klimaty na wielu parkietach zaspokajają najbardziej wyrafinowane gusta muzyczne.
Nasze imprezy uświetniają koncerty znanych artystów, najlepsze klubowe eventy, pokazy najsławniejszych performerów oraz występy najlepszych polskich i zagranicznych tancerek i tancerzy. Ponieważ Energy 2000 jako jedyny klub w Polsce i jeden z nielicznych na świecie posiada certyfikat jakości ISO 9001, gwarantujemy miłą i szybką obsługę oraz profesjonalną i dyskretną ochronę, która zapewni Wam komfort zabawy i 100% bezpieczeństwa.
Nasz klub mieści się w samym centrum Katowic, w budynku dawnego kina Capitol przy ulicy Plebiscytowej 3, 400 metrów od Rynku, 500 m od Dworca Głównego PKP, 1000 m od Dworca Głównego PKS Katowice,
Klub czynny jest w każdy weekend – piątek i sobotę od godz. 21.
Wstęp w soboty od 18 lat ( sprawdzamy dokumenty tożsamości ) plus selekcja na wejściu. W piątki wstęp od 16 lat.

Zasady wstępu:

Oto najważniejsze zasady wstępu, tzw. „Door Selection”, które obowiązują w klubie Energy 2000 Katowice. Lista niedozwolonych elementów ubioru:
– dresy i inne typowo sportowe elementy garderoby.
– czapeczki baseball-owe (czapeczki z daszkiem)
– bluzy z kapturami
– krótkie spodenki (oprócz 3/4 jeansowe – rybaczki w okresie letnim)
– koszulki na ramiączkach (dotyczy mężczyzn)
(aktualne zasady dresscode znajdziecie na stronie: https://drescode.energy2000.pl/dc.pdf)

Zasady dotyczące wieku:

W piątki wstęp +16 lat. Wymagany ważny dokument tożsamości ze zdjęciem (legitymacja szkolna etc. )
W soboty wstęp od 18 lat. Wymagany dokument tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport etc.)

Ceny biletów wstępu na imprezy w klubie Energy 2000 Katowice:

Piątek – Panie – 15 zł*, Panowie – 20 zł*.
Sobota – Panie – 20 zł*, Panowie – 25 zł*.
*Uwaga! W czasie imprez specjalnych cena biletu może ulec zmianie i obowiązuje wtedy cena podana na plakacie imprezy i na stronie internetowej oraz na Facebook’u.

Bilety online:

Zachęcamy do zakupu biletów za pośrednictwem systemu sprzedaży online.
https://katowice.energy2000.pl/bilety