BIAŁAS & LENEK – SB MAFFIJA

  OPIS WYDARZENIA

  W piątek 22 czerwca zapraszamy Was serdecznie do Energy 2000, na kolejną imprezę z udziałem największych gwiazd polskiego hip -hopu. Tym razem na katowickiej, energicznej scenie pojawią się* kolejni przedstawiciele kolektywu SB MAFFIJA – niesamowity BIAŁAS i charyzmatyczny LANEK! Przez lata swojej muzycznej kariery podbili serca milionów fanów! Płyty BIAŁASA i Lanka pokryły się platyną, a utwory zyskały miliony wyświetleń na YouTube. Czeka Was prawdziwa raperska uczta. Usłyszycie na żywo ich największe hity „Ganges”, „Na Serio”, czy „Ale Ja Nie”. Tego wydarzenia naprawdę nie możecie przegapić. Będzie się działo i to sporo… to pewne!
  Oczywiście oprócz eksplozji Hip-Hop-owych dźwięków, czeka na Was także moc innych atrakcji i niespodzianek: pokaz pirotechniki scenicznej, wyrzutnie ognia i co2, multilaser-show oraz inwazja naszych firmowych gadżetów: koszulek, specjalnych opasek i nowych Energy Mixów.

  Bilet: Panie 10 zł, Panowie 15 zł | Wiek: +16 lat | Start: 21:00

  Tego wydarzenia po prostu nie możecie przegapić.

  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  New Main Stage: Aras, DeePush, D-Wave
  New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
  New VIP R’n’B Stage: Triks

  PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – AKTYWNE.
  Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.

  Rezerwacja loży: ON-LINE: na naszej stronie www, w zakładce: REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16.

  W całym klubie dostępne darmowe WI-FI.
  Lokal w pełni klimatyzowany!
  Serdecznie zapraszamy!


  Zobacz Galerię z Imprezy