Black Panthers – USA Chippendales

  UCZESTNICY

  Zaproszeni: 106 Obserwują: 321 Wezmą udział: 99 Zobacz na Facebook

  OPIS WYDARZENIA

  Już w sobotę 30 września mamy mega niespodziankę dla naszych Pań! Na energicznej scenie wystąpią bowiem "Czarne Pantery", czyli jedni z najlepszych amerykańskich Chippendales-ów. Czegoś takiego naprawdę nie możecie przegapić! Tancerze zaprezentują się w specjalnych tematycznych pokazach, do udziału w których zaproszą również uczestniczki wybrane z publiczności.

  UWAGA! Tej nocy zapraszamy wszystkie panie od godziny 21 na casting do Międzynarodowych Wyborów Miss i Mistera Śląska i Moraw 2017.
  Na casting zapraszamy bezdzietne panny, w wieku od 18 do 24 lat, o minimalnym wzroście 170 cm i mieszkające na terenie Śląska
  Równocześnie przeprowadzamy casting dla panów. Zapraszamy bezdzietnych kawalerów w wieku od 18 do 25 lat, o minimalnym wzroście 175 cm, mieszkających na terenie Śląska
  Międzynarodowe Wybory Miss i Mistera Śląska i Moraw 2017 odbędą się 5 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach podczas Targów Kobiecy Świat i Tv.

  Szykuję się naprawdę gorąca i skandaliczna noc! ...ale pamiętajcie, to co wydarzy się tej nocy w Energy 2000, ... w Energy pozostanie! Oczywiście oprócz występu formacji Black Panthers przygotujemy dla naszych Pań wiele innych atrakcji i niespodzianek. Rozdamy markowe perfumy, ekskluzywną galanterię i kosmetyki oraz mnóstwo zaproszeń do salonów kosmetycznych, na solaria oraz do SPA, a także zaproszenia do parku rozrywki Energylandia.
  To będzie, wielki, energiczny "Wieczór Panieński", którego na pewno nie zapomnicie!
  No cóż... , dla Panów też mamy dobre wieści. Tam gdzie są perfumy, kosmetyki i galanteria... tam na pewno pojawią się także piękne kobiety:)
  Wiek: +18 lat
  Bilet: 15/20 PLN
  Start: 21:00
  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  Sala Główna: Aras, DeePush, D-Wave
  Sala Dance: Mefiu, Kubeck
  Sala VIP: Triks
  PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE - AKTYWNA. Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.
  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stroniewww lub TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16. Darmowe WiFi w całym klubie!
  Serdecznie zapraszamy!