C-BOOL – ENERGY LIVE SHOW

OPIS WYDARZENIA

☆C-BOOL ☆ ENERGY LIVE SHOW || SOB 21.07.2018
★★★★★ ENERGY 2000 KATOWICE ★★★★★
Kochani już w sobotę 21 lipca, za energiczną konsoletą ponownie stanie najpopularniejszy polski producent muzyczny i jeden z najlepszych DJ-ji w naszym kraju – charyzmatyczny, niesamowity…. C-BOOL !!! Od kilkunastu lat jego hity królują na klubowych playlistach, a od trzech lat całkowicie zdominował czołówki radiowych list przebojów. Wystarczy wspomnieć taki mega-hity jak „Never Go Away”, „Magic Symphony”, „Dj Is Your Second Name”, czy najnowszy „Wonderland”. Nie można także zapomnieć o wcześniejszych, kultowych już produkcjach C-Bool-a: „Would You Feel”, „House Baby”, „Do You Know”, które nadal rozpalają energiczny parkiet do czerwoności.
Jak zwykle w czasie sobotniej imprezy nie zabraknie także innych atrakcji i niespodzianek: pokazu pirotechniki scenicznej, wystrzałów konfetti, multilaser-show, wyrzutni ognia i co2 oraz inwazji energicznych gadżetów: koszulek, smyczek i najnowszych Energy Mixów!

Bilet: Panie 15 zł, Panowie 20 zł
Wiek: +18 lat
Start: 21:00

Tego wydarzenia po prostu nie możecie przegapić.
Zagrają dla Was nasi rezydenci:
New Main Stage: Aras, DeePush, D-Wave
New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
New VIP R’n’B Stage: Triks

PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – AKTYWNE.
Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.

Rezerwacja loży: ON-LINE: na naszej stronie www, w zakładce: REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16.

W całym klubie dostępne darmowe WI-FI.
Lokal w pełni klimatyzowany!
Serdecznie zapraszamy!


Najbliższe Imprezy

Najnowsze Video