CHRISTMAS PARTY

  UCZESTNICY

  Zaproszeni: 84 Obserwują: 636 Wezmą udział: 148 Zobacz na Facebook

  OPIS WYDARZENIA

  Zapraszamy Was na wyjątkowe Christmas Party, czyli wyjątkowe balety w najlepszym energicznym wydaniu. Już w poniedziałek 25 grudnia poczujecie w naszym klubie wyjątkową świąteczną atmosferę. Przywita Was najbardziej imprezowy Mikołaj i wraz ze swoją ekipą Skrzatów i Elfów którzy rozkręca najlepsze balety na świecie w Energy2000 Katowice! Będą fajerwerki, pamiątkowe fotki w specjalnie przygotowanej scenografii, konkursy z nagrodami, wyjątkowe świąteczne promocje oraz wielki, ...ogromny...gigantyczny wór prezentów!!!
  Czeka na Was także specjalny wystrój, pokazy pirotechniki scenicznej, multi-laser show, inwazja energicznych gadżetów sygnowanych logiem Energy 2000: koszulek, opasek, smyczek i Energy Mixów. Oprócz tego, na tą szczególną noc przygotujemy dla Was zupełnie nowe, premierowe atrakcje, które sprawią, że będzie ona naprawdę wyjątkowa i niezapomniana!
  Bilet: Panie 15 zł, Panowie 20 zł
  Wiek: +18 lat
  Start: 21:00
  Tego wydarzenia po prostu nie możecie przegapić.
  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  New Main Stage: Aras, DeePush, D-Wave
  New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
  New VIP R'n'B Stage: Triks
  PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE - AKTYWNE.
  Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.
  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www, w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16.
  W całym klubie dostępne darmowe WI-FI.
  Serdecznie zapraszamy!

  Najbliższe Imprezy