CYPIS LIVE ON STAGE

  UCZESTNICY

  Zaproszeni: 980 Obserwują: 2206 Wezmą udział: 617 Zobacz na Facebook

  OPIS WYDARZENIA

  Kochani, w piątek 3 listopada, na Wasze specjalne życzenie, po raz kolejny na energicznej scenie pojawi się równie popularny, co kontrowersyjny CYPIS. Tego Pana energicznym Klubowiczom specjalnie przedstawiać nie trzeba, bo dziesiątki coverów jego produkcji zyskały już setki milionów wyświetleń i podbiły kanał YouTube oraz serca prawdziwej rzeszy fanów. Ponownie usłyszycie na żywo takie numery jak "6 Dzień Tygodnia", "Impra Jest Tu", "Biała Mewa" ... i wiele, wiele innych, w tym również zupełnie nowe, premierowe kawałki ! Będzie się działo i to sporo... to pewne!
  Oczywiście oprócz eksplozji energetycznych dźwięków od Cypisa, czeka na Was także moc innych atrakcji i niespodzianek: pokaz pirotechniki scenicznej, wystrzały konfetti, wyrzutnie ognia i co2, multilaser-show oraz inwazja naszych firmowych gadżetów: koszulek, specjalnych opasek i nowych Energy Mixów.
  Wiek: +16 lat || Bilet: Panie10, Panowie 15 PLN || Start: 21:00
  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  Sala Główna: Aras, DeePush, D-Wave
  Sala Dance: Mefiu, Kubeck
  Sala VIP: Triks
  PROMOCJE:
  URODZINY/KAWALERSKIE - NIEAKTYWNE
  PANIEŃSKIE - AKTYWNA
  Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.
  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stroniewww lub TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16. Darmowe WiFi w całym klubie!
  Serdecznie zapraszamy!

  Zobacz Galerię z Imprezy