DJ ANTOINE LIVE ON STAGE

  UCZESTNICY

  Zaproszeni: 519 Obserwują: 1186 Wezmą udział: 414 Zobacz na Facebook

  OPIS WYDARZENIA

  Na rozpoczęcie nowego sezonu znakomitych imprez, w niedzielę 1 kwietnia, na Wasze specjalne życzenie powraca do Katowickiego Energy 2000, wielka gwiazda muzyki klubowej - DJ ANTOINE. Nie sposób wymienić wszystkich hitów tego szwajcarskiego dj i producenta, ale na pewno pamiętacie takie przeboje jak: „Welcome To St. Tropez”, „My Cherie”, „Bella Vita”, „This Time”, „House Party”…i wiele, wiele innych. Dj Antoine to już prawdziwa legenda klubowej muzyki dance i klasa sama w sobie, a jego charyzma i energetyczne sety podbiły klubowe parkiety i zjednały milionową rzeszę fanów na całym świecie.
  Oprócz gwiazdy czekają na Was pokazy pirotechniki scenicznej, mulitlaser show, wyrzutnie ognia FireJet i Flamaniak, wyrzutnie Co2 i konfetti oraz prawdziwa inwazja firmowych gadżetów i energicznych niespodzianek: koszulek, silikonowych opasek, smyczek i najnowszych Energy Mixów!

  Wiek: +18 lat | Start godz.21:00 | Bilety:
  do godz. 22.00 Panie 15 zł, Panowie 20 zł,
  po godz. 22.00 Panie 20 zł, Panowie 25 zł.
  Uwaga! Nie prowadzimy przedsprzedaży biletów! Bilety do zakupienia w kasach klubu w dniu imprezy od godziny 21:00. NIEOGRANICZONA ILOŚĆ BILETÓW!

  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  New Main Stage: Aras, DeePush, DWave
  New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
  New VIP R'n'B Stage: Triks

  Promocje PANIEŃSKIE/ KAWALERSKIE/ URODZINY - NIEAKTYWNE

  Rezerwacja loży: TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16. W całym klubie dostępne darmowe WI-FI.

  Serdecznie zapraszamy!
  Kochani takiego wydarzenia nie możecie przegapić. Musicie być razem z nami! Nie zwlekaj i dołącz do wydarzenia już teraz!

  Zobacz Galerię z Imprezy