DJ HAZEL & DAVE BO – LIVE SAX MIX

  OPIS WYDARZENIA

  Sobotnią imprezę 16 czerwca uświetni występ najpopularniejszego polskiego DJ i prawdziwej legendy naszej rodzimej sceny klubowej – jedynego i niepowtarzalnego DJ HAZELa, twórcy kultowej „Sprężynki” i takich mega-hitów jak: „Let’s do This”, „I Love Poland”, „Get Down”, „Sunshine” czy „Let Me Hear The DJ”, do którego teledysk realizowany był w klubach Energy 2000. Tym razem HAZEL szykuje dla Was coś specjalnego – dj set połączony z live performance na saksofonie, w wykonaniu niesamowitego DAVE BO! Bądźcie gotowi na przepełniony muzyczną mocą ENERGY SAX LIVE MIX, w wykonaniu dwóch wirtuozów – konsolety i saksofonu!! Oprócz energetycznego seta Hazela czekać na Was będzie mnóstwo dodatkowych atrakcji i niespodzianek oraz prawdziwa inwazja energicznych gadżetów!
  Jak zwykle w czasie sobotniej imprezy nie zabraknie także innych atrakcji i niespodzianek: pokazu pirotechniki scenicznej, wystrzałów konfetti, multilaser-show, wyrzutni ognia i co2.

  Bilet: Panie 15 zł, Panowie 20 zł || Wiek: +18 lat || Start: 21:00

  Zagrają dla Was także nasi rezydenci:
  New Main Stage: Aras, DeePush, DWave
  New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
  New VIP R’n’B Stage: Triks

  PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE -AKTYWNE.
  Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ

  Rezerwacja loży: ON-LINE: na naszej stronie www, w zakładce: REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16.

  W całym klubie dostępne darmowe WI-FI.
  Lokal w pełni klimatyzowany!
  Serdecznie zapraszamy!