DJ KRIS ★ Twórca Sunrise Festival ★ Live Mix

  OPIS WYDARZENIA

  DJ KRIS  LIVE DJ SET TWÓRCY SUNRISE FESTIVAL Sob.09.06.2018
  DJ KRIS, to prawdziwa legenda i Ojciec polskiej sceny klubowej. Założyciel agencji MDT i twórca kultowego już SUNRISE FESTIVAL – największego i najpopularniejszego polskiego eventu muzyki elektronicznej. DJ z niesamowitym bagażem doświadczeń, perfekcyjną techniką, charyzmą i energią, która przepełnia jego sety. Klubowe występy KRISA, to prawdziwy rarytas, …zaszczyt, który tym razem stał się udziałem katowickiego Energy 2000! Już w sobotę 9 czerwca będziecie mieć jedyną i niepowtarzalną okazję poczuć i usłyszeć muzyczną magię … i zobaczyć ikonę polskiego clubbingu w akcji. Namiastka klimatu Sunrise Festival w wykonaniu jego twórcy, …cóż to gratka jakiej żaden prawdziwy Klubowicz po prostu nie może przegapić!
  Czekają na Was dodatkowe atrakcje związane z promocją festiwalu. Rozdamy Wam wejściówki oraz gadżety, a także zaprosimy na pamiątkowe foto-sesje z gwiazdą tej nocy.
  Bilet: Panie 15 zł, Panowie 20 zł | Wiek: +18 lat | Start: 21:00
  Tego wydarzenia po prostu nie możecie przegapić!
  Zagrają dla Was także nasi rezydenci:
  New Main Stage: Aras, DeePush, DWave
  New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
  New VIP R’n’B Stage: Triks
  PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – AKTYWNE. Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ
  Rezerwacja loży: ON-LINE: na naszej stronie www, w zakładce: REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16.
  W całym klubie dostępne darmowe WI-FI.
  Lokal w pełni klimatyzowany!
  Serdecznie zapraszamy!


  Zobacz Galerię z Imprezy