Evolution Night – DJ Antoine

  UCZESTNICY

  Zaproszeni: 1583 Obserwują: 3164 Wezmą udział: 1769 Zobacz na Facebook

  OPIS WYDARZENIA

  Wielkie Otwarcie Nowego Energy2000 Katowice – Evolution Night !

  W świąteczną niedzielę, 16 kwietnia, zapraszamy na największe wydarzenie tego sezonu. Przekonajcie się na własne oczy jak zmienił się dla Was klub nr. 1 w Polsce! Zobaczcie Nowe Oblicze Energy 2000 Katowice!!!
  EVOLUTION 2017!!!
  Czeka na Was zupełnie nowy, niesamowity wystrój oraz najnowsze osiągnięcia ze świata rozrywki i klubowej techniki scenicznej.
  VISUAL D3 SYSTEM /// KINECT 3D WINCH /// HYPER SOUND SYSTEM /// LASER BEAM SHOW … to tylko niektóre z innowacyjnych rozwiązań, jakie czekają na światową premierę właśnie tej nocy, w naszym klubie.
  Ponieważ to wyjątkowe wydarzenie, również za konsoletą pojawi się wyjątkowy gość – mega-gwiazda – DJ ANTOINE!!!
  Nie sposób wymienić wszystkich hitów tego szwajcarskiego dj i producenta, ale na pewno pamiętacie takie przeboje jak: „Welcome To St. Tropez”, „My Cherie”, „Bella Vita”, „This Time”, „House Party”…i wiele, wiele innych. Dj Antoine to już prawdziwa legenda klubowej muzyki dance i klasa sama w sobie, a jego charyzma i energetyczne sety podbiły klubowe parkiety i zjednały milionową rzeszę fanów na całym świecie.
  Oprócz gwiazdy czekają na Was pokazy pirotechniki scenicznej, mulitlaser show, wyrzutnie ognia FireJet i Flamaniak, wyrzutnie Co2 i konfetti oraz prawdziwa inwazja firmowych gadżetów i energicznych niespodzianek: koszulek, silikonowych opasek, smyczek i najnowszych Energy Mixów!

  Przybądź i zobacz jak dla Was zmieniliśmy klub! Zobacz nowe, całkiem odmienione Energy2000 Katowice – najprawdopodobniej najnowocześniejszego klubu w Europie!

  Tego wydarzenia po prostu nie możecie przegapić.
  Bilet: 20 PLN | Start: 21:00 | Wiek +18 lat | Selekcja na wejściu
  Zagrają dla Was nasi rezydenci oraz goście specjalni :
  New Main Stage: Special Guest: HUBERTUS & THOMAS oraz: Aras, DeePush, Lj Toudi | oraz Don Pabo & Daniels
  New Dance Stage: Special Guest: Mefiu, Kubeck oraz De Sebastiano
  New VIP R’n’B Stage: Triks
  PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – NIEAKTYWNE.
  Więcej informacji w naszym FAQ.
  http://katowice.energy2000.pl/FAQ.pdf
  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie http://katowice.energy2000.pl/main.html w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 905 od pon. do pt. w godz. 8-16.
  W całym klubie dostepnę darmowe WI-FI.
  Serdecznie zapraszamy!