HEADHUNTERZ Kings Of Hardstytle

  UCZESTNICY

  Zaproszeni: 1401 Obserwują: 2338 Wezmą udział: 2309 Zobacz na Facebook

  OPIS WYDARZENIA

  Kochani już w piątek 26 stycznia czyli równo okrągły rok od ostatniego spotkania zapraszamy Was na niesamowite muzyczne wydarzenie z udziałem jednego z najpopularniejszych dj i producentów na świecie - HEADHUNTERZ-a. Nazywanego często "Wulkanem Energii"! Headhunterz stał się już prawdziwą legendą konsolety, a jego osoba rozświetliła największe muzyczne festiwale, takie jak Tomorrowland, Ultra Music Festival, EDC, Qlimax, Defqon1, Sensation, czy rodzimy Sunrise Festival. Nasz sławny gość pojawi się w Energy 2000 w ramach światowego turne po najlepszych i najpopularniejszych klubach i zaprezentuje swoje największe HARDSTYLOWE hity. Ci którzy znają potencjał Willema wiedzą, że jego sety to prawdziwa eksplozja muzycznej energii, która na długo pozostają zarówno w sercach jak i pamięci wszystkich uczestników imprez, które rozkręca Headhunterz. To będzie prawdziwe święto dla fanów mocnych i szybkich brzmień a żaden szanujący się klubowicz po prostu nie może tego przegapić!
  Oprócz występu gwiazdy, jak zwykle w piątkowe czeka na Was także, multilaser-show, pokaz pirotechniki wewnętrznej, wyrzutnie ognia i co2 oraz prawdziwa inwazja energicznych gadżetów: koszulek, opasek i Energy Mixów!

  U boku naszego gościa stanie jeden z najlepszych hardstylowych MC - MC RENAGADE, którego stałym uczestnikom imprez KOH przedstawiać nie trzeba.

  Jako support zaprezentują się:
  DRIVER, SOUNDFIGHTERZ, RESQ, THE VOIZER

  BILETY:
  - do godz. 22:00 Panie-10 PLN / Panowie 15 PLN
  - po godz. 22:00 Panie 15 PLN / Panowie 20 PLN
  Wiek: +16 lat | Start godz.21:00

  Uwaga! Nie prowadzimy przedsprzedaży biletów! Bilety do zakupienia w kasach klubu w dniu imprezy od godziny 21:00. NIEOGRANICZONA ILOŚĆ BILETÓW!

  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  New Main Stage: Aras, DeePush, DWave
  New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
  New VIP R'n'B Stage: Triks

  Promocje PANIEŃSKIE/ KAWALERSKIE/ URODZINY - NIEAKTYWNE

  Rezerwacja loży: TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16. W całym klubie dostępne darmowe WI-FI.

  Serdecznie zapraszamy!
  Kochani takiego wydarzenia nie możecie przegapić. Musicie być razem z nami! Nie zwlekaj i dołącz do wydarzenia już teraz!