HEADHUNTERZ Kings Of Hardstytle

UCZESTNICY

Zaproszeni: 948 Obserwują: 2297 Wezmą udział: 2093 Zobacz na Facebook

OPIS WYDARZENIA

Kochani już w piątek 26 stycznia czyli równo okrągły rok od ostatniego spotkania zapraszamy Was na niesamowite muzyczne wydarzenie z udziałem jednego z najpopularniejszych dj i producentów na świecie - HEADHUNTERZ-a. Nazywanego często "Wulkanem Energii"! Headhunterz stał się już prawdziwą legendą konsolety, a jego osoba rozświetliła największe muzyczne festiwale, takie jak Tomorrowland, Ultra Music Festival, EDC, Qlimax, Defqon1, Sensation, czy rodzimy Sunrise Festival. Nasz sławny gość pojawi się w Energy 2000 w ramach światowego turne po najlepszych i najpopularniejszych klubach i zaprezentuje swoje największe HARDSTYLOWE hity. Ci którzy znają potencjał Willema wiedzą, że jego sety to prawdziwa eksplozja muzycznej energii, która na długo pozostają zarówno w sercach jak i pamięci wszystkich uczestników imprez, które rozkręca Headhunterz. To będzie prawdziwe święto dla fanów mocnych i szybkich brzmień a żaden szanujący się klubowicz po prostu nie może tego przegapić!
Oprócz występu gwiazdy, jak zwykle w piątkowe czeka na Was także, multilaser-show, pokaz pirotechniki wewnętrznej, wyrzutnie ognia i co2 oraz prawdziwa inwazja energicznych gadżetów: koszulek, opasek i Energy Mixów!

Jako support zaprezentują się:
DRIVER, SOUNDFIGHTERZ, RESQ, THE VOIZER

BILETY:
- do godz. 22:00 Panie-10 PLN / Panowie 15 PLN
- po godz. 22:00 Panie 15 PLN / Panowie 20 PLN
Wiek: +16 lat | Start godz.21:00

Uwaga! Nie prowadzimy przedsprzedaży biletów! Bilety do zakupienia w kasach klubu w dniu imprezy od godziny 21:00. NIEOGRANICZONA ILOŚĆ BILETÓW!

Zagrają dla Was nasi rezydenci:
New Main Stage: Aras, DeePush, DWave
New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
New VIP R'n'B Stage: Triks

Promocje PANIEŃSKIE/ KAWALERSKIE/ URODZINY - NIEAKTYWNE

Rezerwacja loży: TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16. W całym klubie dostępne darmowe WI-FI.

Serdecznie zapraszamy!
Kochani takiego wydarzenia nie możecie przegapić. Musicie być razem z nami! Nie zwlekaj i dołącz do wydarzenia już teraz!

Najbliższe Imprezy