JUICY M ★ LIVE ON STAGE!

OPIS WYDARZENIA

JUICY M ★ LIVE ON STAGE!
PT. 28.09.18 ★ ENERGY 2000 KATOWICE
Na Wasze specjalne życzenie, w piątek 28 września po raz kolejny zagra dla Was jedna z najpopularniejszych DJek świata JUICY M. Równie piękna, co utalentowana Juicy, podbiła już serca prawie 4 milionów fanów na całym świecie. Obecnie mieszkająca na stałe w USA DJka- zasłynęła niesamowitymi, energetycznymi setami miksowanymi na aż 4 odtwarzaczach jednocześnie. Później dzięki wspaniałym i docenionym bootlegom i remiksom utworów ( między innymi dla Majora Lazera ) zyskała uznanie wielkich gwiazd EDM i obecnie występuje na największych eventach i festiwalach muzycznych na całym świecie. Jej występy zawsze cechuje żywiołowość i potężna dawka muzycznej energii, którą zawsze przekazuje publiczności. Juicy M zagra swojego seta w Energy 2000 Katowice, w ramach światowego turnee po najlepszych i najpopularniejszych klubach naszego globu.
Oprócz występu gwiazdy, czeka na Was Multilaser – Show, pokaz pirotechniki scenicznej, wyrzutnie ognia i co2 oraz prawdziwa inwazja energicznych gadżetów!

Bilety: Panie 10 zł, Panowie 15 zł
Wiek: +16 lat
Start: 21:00

Zagrają dla Was nasi rezydenci:
New Main Stage: Aras, DeePush, D-Wave
New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
New VIP R’n’B Stage: Triks

PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – AKTYWNE.
Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.

Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www, w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16.
W całym klubie dostępne darmowe WI-FI.


Najbliższe Imprezy

Najnowsze Video