PROJECT E – Energy2000 – Największa domówka z MiniMini

  UCZESTNICY

  Zaproszeni: 171 Obserwują: 1045 Wezmą udział: 415 Zobacz na Facebook

  OPIS WYDARZENIA

  W piątek 28 kwietnia, do zupełnie nowego, katowickiego Energy 2000 powraca prawdziwy ultra – melanż, w jeszcze bardziej zwariowanej i szalonej wersji. Bądźcie czujni, bo nadchodzi kolejny PROJECT „E”!!! Na imprezę zapraszamy wszystkich, którzy nie boją się porannego kaca i są pewni, że wytrwają z nami aż do białego rana… a kto wie być może i popołudnia:). Project E, to prawdziwa lekcja survivalu dla wszystkich imprezowych zwierzaków, pełna zwariowanych akcji i niespodzianek, które zaskoczą nawet wytrawnych energicznych melanżowców. Tej nocy kontrolę nad klubem przejmie „Wielki Mały Człowiek”, zwany również „Królem Melanżu” – jedyny i niepowtarzalny MINI MINI !!!
  Jedno jest pewne, to co wydarzy się tej nocy w Energy2000 …zostanie w Energy! Bądźcie pewnie, że to co w czasie wcześniejszych edycji Project E wprawiło Was w osłupienie, to co było dla niektórych szokiem, a dla innych skandalem… to było tylko preludium do kolejnej odsłony największej klubowej domówki w Polsce! Jeśli masz odwagę dołączyć do ekipy największych energicznych świrów, dopisz się do wydarzenia już teraz! Jeśli stchórzysz i zostaniesz tej nocy w domu, no cóż…. my Ci pewnie wybaczymy, ale czy Ty sobie wybaczysz, że przegapiłeś najlepszy melanż swojego życia?!
  Bilet: Panie 10 zł, Panowie 15 zł
  Wiek: +16 lat
  Start: 21:00
  Tego wydarzenia po prostu nie możecie przegapić.
  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  New Main Stage: Aras, DeePush, Lj Toudi Dwave
  New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
  New VIP R’n’B Stage: Triks
  PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – AKTYWNE.
  Zasady promocji znajdziesz tutaj: http://katowice.energy2000.pl/FAQ.pdf
  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie http://katowice.energy2000.pl/main.html w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 905 od pon. do pt. w godz. 8-16.
  W całym klubie dostępne darmowe WI-FI.
  Serdecznie zapraszamy!