Project X – melanż absolutny

  UCZESTNICY

  Zaproszeni: 303 Obserwują: 2082 Wezmą udział: 520 Zobacz na Facebook

  OPIS WYDARZENIA

  Już w piątek 6 października, do Katowickiego Energy 2000, z wielkim hukiem powróci prawdziwy ultra - melanż, czyli kultowy PROJECT "X". Tym razem spodziewajcie się jeszcze bardziej zwariowanej i szalonej wersji. Na imprezę zapraszamy wszystkich, którzy nie boją się porannego kaca i są pewni, że wytrwają z nami aż do białego rana... a kto wie być może i popołudnia:). Będzie to prawdziwa lekcja survivalu dla wszystkich imprezowych zwierzaków, pełna zwariowanych akcji i niespodzianek, które zaskoczą nawet wytrawnych energicznych melanżowców.
  Jedno jest pewne, to co wydarzy się tej nocy w Energy2000 w Katowicach ...zostanie tylko w Energy! Jeśli masz odwagę dołączyć do ekipy energicznych świrów, dopisz się do wydarzenia już teraz! Jeśli stchórzysz i zostaniesz tej nocy w domu, ...no cóż, my Ci pewnie wybaczymy, ale czy Ty sobie wybaczysz, że przegapiłeś najlepszy melanż swojego życia?!
  Sala Główna: Aras, DeePush, D-Wave
  Sala Dance: Mefiu, Kubeck
  Sala VIP: Triks
  Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w naszym FAQ.
  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www lub pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16
  Serdecznie zapraszamy!
  Wstęp: +16 lat
  Bilet: 10/15 PLN
  Start: 21:00