PROJECT X ★ DNF ★ Noc szalonej rozpusty!

  OPIS WYDARZENIA

  Już w piątek,13 lipca, do Katowickiego Energy 2000 z wielkim hukiem powróci prawdziwy ultra melanż czyli kultowy PROJECT „X”. Tym razem spodziewajcie się jeszcze bardziej zwariowanej i szalonej wersji. Na imprezę zapraszamy wszystkich, którzy nie boją się porannego kaca i są pewni, że wytrwają z nami aż do białego rana, a kto wie być może i popołudnia ?! Będzie to prawdziwa lekcja survivalu dla wszystkich imprezowych zwierzaków, pełna zwariowanych akcji i niespodzianek, które zaskoczą nawet wytrawnych energicznych melanżowiczów. Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie David No F**k, znany jako DNF.
  Jedno jest pewne! To, co wydarzy się tej nocy w Energy2000 w Katowicach …zostanie tylko w Energy! Jeśli masz odwagę dołączyć do ekipy energicznych świrów, dopisz się do wydarzenia już teraz! Jeśli stchórzysz i zostaniesz tej nocy w domu, …no cóż, my Ci pewnie wybaczymy, ale czy Ty sobie wybaczysz, że przegapiłeś najlepszy melanż swojego życia?!

  Bilet: Panie 10 zł, Panowie 15 zł
  Wiek: +16 lat
  Start: 21:00

  Tego wydarzenia po prostu nie możecie przegapić.
  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  New Main Stage: Aras, DeePush, D-Wave
  New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
  New VIP R’n’B Stage: Triks

  PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – AKTYWNE.
  Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.

  Rezerwacja loży: ON-LINE: na naszej stronie www, w zakładce: REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16.

  W całym klubie dostępne darmowe WI-FI.
  Lokal w pełni klimatyzowany!
  Serdecznie zapraszamy!