R3HAB – World Tour 2017

  UCZESTNICY

  Zaproszeni: 274 Obserwują: 1382 Wezmą udział: 478 Zobacz na Facebook

  OPIS WYDARZENIA

  Kochani, w sobotę 29 kwietnia zapraszamy Was do nowego, katowickeigo Energy 2000 Evolution, na najbardziej spektakularne, muzyczne wydarzenie tej wiosny! Tej wyjątkowej nocy, energiczny firmament rozświetli jedna z najjaśniejszych gwiazd muzyki EDM – holenderski dj-i i producent – jedyny i niepowtarzalny R3HAB !!! Niesamowity, charyzmatyczny i niezwykle utalentowany R3HAB zajmuje prestiżowe, 21 miejsce w światowym rankingu Top 100 DjMag. Jego muzyczne produkcje, takie jak: „Tiger”, „Strong”, „Karate”, „Samurai”, „How We Party”, „Revolution”, „Won’t Stop Rocking”, „Unstoppable”, „Sakura” czy ostatni „Everything”, podbiły światowe listy przebojów i królowały na festiwalach i klubowych parkietach całego świata. Holenderski DJ uświetnia największe muzyczne festiwale, regularnie pojawiając się na takich eventach jak Tomorrowland, UMF Ultra Music Festival, EDC Electric Daisy Carnival. Swojego seta w Energy 2000 Przytkowice R3HAB zagra, w ramach światowego turnee po najlepszych i najpopularniejszych klubach naszego globu. Oprócz występu jednego z najpopularniejszych dj-i świata, czekają na Was także setki innych atrakcji i niespodzianek! Prawdziwa inwazja energicznych gadżetów: koszulek Energy 2000, w wersji męskiej i damskiej, Energy Mixów, specjalnych silikonowych opasek na rękę. Pojawią się też goście specjalni – najlepsze klubowe tancerki, ledowe roboty, performerzy, a całość uświetnią spektakularne pokazy pirotechniki scenicznej, multilaser show i konfetti. Rozdamy Wam także zaproszenia do parku rozrywki Energylandia oraz na majowy koncert Hardwell-a. Parkiet rozgrzeje nie tylko energetyczny, gorący set R3HAB-a, ale także wyrzutnie ognia – fire jet i flamaniac,… a jeśli zrobi się Wam za gorąco, schłodzimy Was naszymi armatkami CO2.


  Bilet: Panie 15 zł, Panowie 20 zł
  Wiek: +18 lat | Selekcja na wejściu
  Start: 21:00


  Nie prowadzimy przedsprzedaży biletów. Bilety będą dostępne w dniu imprezy, w kasach klubu od godziny 21:00.
  NIEOGRANICZONA ILOŚĆ BILETÓW!!!
  Kochani takiego wydarzenia nie możecie przegapić. Musicie być razem z nami! Nie zwlekaj i dołącz do wydarzenia już teraz!
  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  New Main Stage: Aras, DeePush, Lj Toudi
  New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
  New VIP R’n’B Stage: Triks
  PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – NIEAKTYWNE.
  Zasady promocji znajdziesz tutaj:
  http://katowice.energy2000.pl/FAQ.pdf
  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie http://katowice.energy2000.pl/main.html w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 905 od pon. do pt. w godz. 8-16.
  W całym klubie dostępne darmowe WI-FI.
  Serdecznie zapraszamy!