RETRO PARTY ★ MARC VAN LINDEN

  OPIS WYDARZENIA

  RETRO PARTY ★ MARC VAN LINDEN
  ENERGY2000 KATOWICE ★ SB.29.09.18
  W sobotę 29 września zapraszamy na kolejny muzyczny powrót do przeszłości, czyli naszą kultową imprezę RETRO PARTY. Tym razem uświetni ją prawdziwa legenda tamtych lat – niesamowity holenderski dj i producent MARC VAN LINDEN!
  Oddanym Retromaniakom tej postaci nie trzeba specjalnie przedstawiać, wystarczy wspomnieć, że to twórca pamiętnych mega-hitów: „AM2PM”, „Gotta Let You Go”, „I Like It”, „Orgasm”, które w ubiegłej dekadzie królowały na parkiecie Energy 2000. MARC VAN LINDEN stworzył także dziesiątki remiksów, a jego największe hity do tej pory grane są w naszym klubie. Marc to także jeden z nielicznych dj, którzy zagrali na prawie wszystkich edycjach festiwalu Sunrise.
  Jak zwykle w czasie sobotniej imprezy nie zabraknie także innych atrakcji i niespodzianek: pokazu pirotechniki scenicznej, wyrzutni ogni i Co2 oraz konfetti, multilaser-show, a także inwazji energicznych retro gadżetów i naszych firmowych prezentów!
   
  Bilet: Panie 15 zł, Panowie 20 zł
  Wiek: +18 lat
  Start: 21:00
   
  Tego wydarzenia po prostu nie możecie przegapić.
  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  New Main Stage: Aras, DeePush, D-Wave
  New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
  New VIP R’n’B Stage: Triks
   
  PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – AKTYWNE.
  Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.
   
  Rezerwacja loży: ON-LINE: na naszej stronie www, w zakładce: REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16.
   
  W całym klubie dostępne darmowe WI-FI.
  Lokal w pełni klimatyzowany!
  Serdecznie zapraszamy!