SB Maffija pres.Bedoes & Beteo

  UCZESTNICY

  Zaproszeni: 485 Obserwują: 1399 Wezmą udział: 921 Zobacz na Facebook

  OPIS WYDARZENIA

  Już piątek 10 listopada zapraszamy na kolejną imprezę z udziałem największych gwiazd polskiego hip -hopu. Tym razem na energicznej scenie pojawią się przedstawiciele SB MAFFIJI, czyli dwóch panów "B" - BEDOES & BETEO. Ten niesamowity duet podbił serca milionów fanów, a ich utwory zyskały miliony wyświetleń na YouTube. Bedoes - rocznik ‘98. Najmłodszy Młody Wilk Popkillera i najmłodszy polski raper na szczycie OLiS. Jeden z najgłośniejszych i najmocniejszych debiutów wydawniczych w historii polskiego rapu, który pierwsze miliony w sieci zrobił przed… dwudziestką. Beteo - rocznik ‘95, a już doświadczony zarówno w kwestiach rapowych jak i melanżowych. Jego nowa płyta “Bejbi”, która trafi na półki w maju 2017 roku to kolejny new-schoolowy koktajl w którym mieszają się beztroska, post-melanżowa gorycz, łatwy sex, trudne związki oraz rozterki związane z wchodzeniem w dorosłość. Osobno każdy z nich to hip-hopowa bomba, ale razem tworzą mieszankę wybuchową o niespotykanej sile rażenia. Czeka Was prawdziwa raperska uczta. Tego wydarzenia naprawdę nie możecie przegapić. Będzie się działo i to sporo... to pewne!
  Oczywiście oprócz eksplozji hip-hopowych dźwięków, czeka na Was także moc innych atrakcji i niespodzianek: pokaz pirotechniki scenicznej, wystrzały konfetti, wyrzutnie ognia i co2, multilaser-show oraz inwazja naszych firmowych gadżetów: koszulek, specjalnych opasek i nowych Energy Mixów.
  Wiek: +16 lat || Bilet: Panie10, Panowie 15 PLN || Start: 21:00
  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  Sala Główna: Aras, DeePush, D-Wave
  Sala Dance: Mefiu, Kubeck
  Sala VIP: Triks
  PROMOCJE:
  URODZINY/KAWALERSKIE/ PANIEŃSKIE - AKTYWNA
  Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.
  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stroniewww lub TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16. Darmowe WiFi w całym klubie!
  Serdecznie zapraszamy!