SENSATION OFFICIAL PRE PARTY ★ PAUL VAN DYK ★ ALEX M.O.R.P.H. ★ MR. WHITE

  OPIS WYDARZENIA

  W sobotę 30 czerwca zapraszamy Was serdecznie na oficjalne PRE PARTY SENSATION. Legendarna marka, w wielkim stylu powraca po ośmiu latach do Polski. SENSATION odbędzie się 13 października 2018 roku, w nowoczesnej Arenie w Gliwicach, ale zanim to nastąpi zapraszamy na oficjalne Pre Party w Klubie ENERGY 2000 Katowice! Wystąpi wielka legenda muzyki trance: PAUL VAN DYK !!!! oraz ALEX M.O.R.P.H. i MR. WHITE – Rezydent Sensation!
  To będzie spektakularna impreza pod każdym względem. Czeka na Was specjalny wystrój, najlepsi performerzy, niesamowite pokazy pirotechniki scenicznej, multilaser show, wyrzutnie ognia, co2 i konfetti oraz prawdziwa inwazja upominków od Energy 2000 i Sensation. Tej nocy stworzymy dla Was wyjątkowy klimat, który sprawi, że to będzie naprawdę niezapomniany event!

  BILETY: Panie 20 PLN / Panowie 25 PLN
  WIEK: +18 lat || Start: 21:00
  Zagrają dla Was także nasi rezydenci:
  New Main Stage: Aras, DeePush, DWave
  New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
  New VIP R’n’B Stage: Triks

  Uwaga! Nie prowadzimy przedsprzedaży biletów. Bilety będą dostępne w dniu imprezy, w kasach klubu od godziny 21:00.
  NIEOGRANICZONA ILOŚĆ BILETÓW!!!

  Kochani takiego wydarzenia nie możecie przegapić. Musicie być razem z nami! Nie zwlekaj i dołącz do wydarzenia już teraz!
  IMPREZA SPECJALNA – PROMOCJE/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE-NIEAKTYWNE!
  PROMOCJA URODZINOWA – NIEAKTYWNA!
  Więcej informacji w naszym FAQ.

  REZERWACJA
  Rezerwację loży: ON-LINE: na naszej stronie www, w zakładce REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16. W całym klubie dostępne darmowe WI-FI. Serdecznie zapraszamy!