YOLO – YOU ONLY LIVE ONCE

  UCZESTNICY

  Zaproszeni: 276 Obserwują: 823 Wezmą udział: 290 Zobacz na Facebook

  OPIS WYDARZENIA

  "Kto Nie Lata, Jego Strata!" to hasło przewodnie najbardziej zwariowanej imprezy tej jesieni - YOLO PARTY, na którą zapraszamy Was w piątek 24 listopada. Tym wyluzowanym i niczego sobie nie odawiającym, nie trzeba tłumaczyć co znaczy YOLO... a dla tych, którzy jeszcze nie próbowali imprezy bez granic mówimy: ŻYJE SIĘ TYLKO RAZ ( You Only Live Once ! ... czyli YOLO i wszystko jasne!!!
  Tej nocy każdy z Was bedzie mógł spróbować prawdziwego klubowego życia na krawędzi i sprawdzić się w ekstremalnym ultra-melanżu, który dla Was przygotujemy. Nie o wszystkim możemy Wam tutaj napisać, ale wierzcie nam na słowo... będzie się działo i to naprawdę grubo!!! To będzie Sztos Party jakiego jeszcze nie widzieliście!!!
  Zapiszcie, zanotujcie, ustawcie sobie przypominajki i budziki, bo opuścić taki balet to grzech, którego nikt Wam nie odpuści!
  Nie czekajcie i dołączcie do naszego wydarzenia już teraz!
  Dodatkowo czekać na Was będą darmowe shoty, hektolitry alkoholu, znakomite gadżety, koszulki sygnowane logiem Energy2000, opaski sylikonowe Energy2000

  Bilet: Panie 10 zł, Panowie 15 zł
  Wiek: +16 lat
  Start: 21:00
  Tego wydarzenia po prostu nie możecie przegapić.
  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  New Main Stage: Aras, DeePush, D-Wave
  New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
  New VIP R'n'B Stage: Triks
  PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE - AKTYWNE.
  Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.
  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www, w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16.
  W całym klubie dostępne darmowe WI-FI.
  Serdecznie zapraszamy!