ŚMIETANA PARTY

    UCZESTNICY

    Zaproszeni: 2373 Obserwują: 1143 Wezmą udział: 290 Zobacz na Facebook

    OPIS WYDARZENIA

    Jeśli wydaje Ci się, że o imprezach wiesz już wszystko, to jesteś w wielkim błędzie! Dzięki Jumpres, będziesz miał okazję osobiście to sprawdzić już 5 stycznia!
    Niepowtarzalna, wyjątkowa, zaskakująca i jedyna w swoim rodzaju - NOC INWAZJI BITEJ ŚMIETANY! Pewne jest jedno: nie może Cię tam zabraknąć!

    Gdy ktoś mówi: ŚMIETANA PARTY, my odpowiadamy: wyjątkowo klimatyczna muzyka, szał promocji na barach, konkursy jakich jeszcze nie było, gadżety w postaci koszulek oraz bransoletek z logotypem Jumpres i co najistotniejsze.. przez całą noc, w ENERGY 2000, dzięki naszym hostessom, które nałogowo będą częstować wszystkich klubowiczów śmiertelnie słodką i kaloryczną bitą śmietaną, atmosfera stanie się naprawdę gorąca!

    ZOBACZ KLIP PROMUJĄCY:
    https://www.youtube.com/watch?v=1w2OiAnC8bI


    Od 23:00 - co godzinę każdy z klubowiczów będzie mógł spróbować prawdziwie słodkiej bitej śmietany!

    Od 23:30 do 3:30 - konkursy w piciu śmietany na czas! Do wygrania 5 shootów lub drink bezalkoholowy dla niepełnoletnich.

    Przez całą noc na sali głównej: DARMOWA FOTOBUDKA!

    Dla wyjątkowo wiernych fanów bitej śmietany, Jumpres rozdaje bony na naleśniki w katowickiej naleśnikarni "Pancake Heaven", a dla niepokonanych imprezowiczów - kebaby!

    A teraz.. KONKURS!
    Jeśli od dziś (11.12.2017) do czasu rozpoczęcia inwazji, fanpage Jumpres przekroczy 5000 tyś LIKE'ów - do każdych dwóch shootów zakupionych przy barze, firma Jumpres dołoży jednego shota całkiem za free! Przy 6 shotach, dostaniesz ich aż 9!

    https://www.facebook.com/Jumpres/

    Będzie się działo, bo nastąpi INWAZJA BITEJ ŚMIETANY! My jesteśmy gotowi. A ty?

    Lista promotorów u których kupisz bilety po 10zł !!! (dla wszystkich)

    Dawid Zieliński - https://www.facebook.com/dawid.zielinski.9256 - Zabrze

    Karolina Niedworok - https://www.facebook.com/karolina.niedworok.7?ref=br_rs - Zabrze - TG

    Jagoda Dziura - https://www.facebook.com/jagoda.dziura - Zabrze - 10 LO

    Julia Koźlik - https://www.facebook.com/ghgdyeys - Katowice - UE

    Daniel Ratajski - https://www.facebook.com/daniel.ratajski.1 - Zabrze - Technikum nr 5

    Michał Janoszka - https://www.facebook.com/profile.php?id=100001850976313 - Gliwice

    Dominika Smoter - https://www.facebook.com/dominika.smoter.5 - Zabrze

    Asia Chojnacka - https://www.facebook.com/asia.chojnacka.923 - Zabrze - 2 LO

    Sandra Bartosiak - https://www.facebook.com/sandra.bartosiak.4 - Zabrze - 2 LO

    Nikoleta Bochenek - https://www.facebook.com/nikola.bochenek - Katowice - UE

    Laura Kania - https://www.facebook.com/laura.kania.16 - Bytom

    Dawid Michalski - https://www.facebook.com/profile.php?id=100002861303237 - Zabrze - Mikulczyce

    Zygmunt Popiela - https://www.facebook.com/zygmunt.popela?ref=br_rs - Katowice - AM

    Paweł Wojciechowski - https://www.facebook.com/profile.php?id=100003106643009 - Katowice


    Bilet: Panie 12 zł, Panowie 15 zł
    Wiek: +16 lat
    Start: 21:00
    Tego wydarzenia po prostu nie możecie przegapić.
    Zagrają dla Was nasi rezydenci:
    New Main Stage: Aras, DeePush, D-Wave
    New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
    New VIP R'n'B Stage: Triks
    PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE - AKTYWNE.
    Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.
    Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www, w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16.
    W całym klubie dostępne darmowe WI-FI.
    Serdecznie zapraszamy!

    Zobacz Galerię z Imprezy

    Najbliższe Imprezy