SuperHero Night – noc superbohaterów!

UCZESTNICY

Zaproszeni: 7 Obserwują: 116 Wezmą udział: 45 Zobacz na Facebook

OPIS WYDARZENIA

Czujesz, że stać Cie na więcej, że drzemią w Tobie ukryte super moce? Jeśli tak, to koniecznie musisz byś razem z nami 15 lipca w czasie imprezy Superhero Night i dołączyć do grona prawdziwych Superbohaterów. Tej niezwykłej nocy odwiedzą nas Ironman, Hulk, Captain America, Thor, Spiderman, Batman, Superwoman, Kobieta-Kot i wielu innych meta-ludzi. Pojawi się nawet najsympatyczniejszy z Transformersów ... małomówny, ale mega-imprezowy Bumblebee. Oczywiście każdy z Was będzie miał okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z naszymi Superbohaterami, ... nawet więcej, dzięki naszej specjalnej foto-makiecie, każdy z Was będzie mógł wczuć się w rolę swojego ulubionego Superbohatera. Rozdamy Wam setki super-gadżetów, a także nasze firmowe koszulki, opaski i Energy Mixy oraz bilety do kina na filmowe hity z udziałem Superbohaterów.
Bilet: 15/20 PLN
Wstęp:+16
Start: 21:00
Zagrają dla Was nasi rezydenci: New Main Stage: Aras, DeePush, Dwave, Lj Toudi || New Dance Stage: Mefiu, Kubeck || New VIP R'n'B Stage: Triks
PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE - NIEAKTYWNE. Więcej informacji w naszym FAQ.
Rezerwacja loży: TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16. W całym klubie dostępne darmowe WI-FI.
Serdecznie zapraszamy!
Kochani takiego wydarzenia nie możecie przegapić. Musicie być razem z nami! Nie zwlekaj i dołącz do wydarzenia już teraz!

Zarejestrowani użytkownicy będący na imprezie:

Najbliższe Imprezy