Wielkie Otwarcie II – Mahmut Orhan – „Feel”

  UCZESTNICY

  Zaproszeni: 259 Obserwują: 1352 Wezmą udział: 672 Zobacz na Facebook

  OPIS WYDARZENIA

  Jeśli impreza w Lany Poniedziałek, to tylko w Energy2000 Katowice Evolution! To będzie drugi dzień Wielkiego Otwarcia i premiery zupełnie nowego oblicza naszego klubu! Specjalnie z tej okazji mamy dla Was wyjątkową niespodziankę, za energiczną konsoletą stanie bowiem niesamowity – MAHMUT ORHAN, twórca mega-hitu „Feel”, który podbił światowe listy przebojów i zdominował klubowe parkiety. O popularności Mahmuta i jego przeboju świadczy ponad 155 milionów wyświetleń na kanale YouTube i rzesza fanów na całym świecie. Oczywiście występ naszej gwiazdy to nie jedyna atrakcja jaką dla Was szykujemy. Pojawią się także wielkanocne „Króliczki”, czyli piękne i zmysłowe Bunny Girls, które wprowadzą Was w magiczny, imprezowy klimat i rozdadzą setki świątecznych prezentów. Czeka Was prawdziwa inwazja koszulek, smyczek, opasek i Energy Mixów. Rozdamy także wejściówki do Parku Rozrywki Energylandia.

  Przybądź i zobacz jak dla Was zmieniliśmy klub! Zobacz nowe, całkiem odmienione Energy2000 Katowice – najprawdopodobniej najnowocześniejszy klub w Europie!
  Czeka na Was zupełnie nowy, niesamowity wystrój oraz najnowsze światowe osiągnięcia w świecie rozrywki i klubowej techniki scenicznej.
  VISUAL D3 SYSTEM /// KINECT 3D WINCH /// HYPER SOUND SYSTEM /// LASER BEAM SHOW … to tylko niektóre z innowacyjnych rozwiązań, jakie czekają na światową premierę właśnie tej nocy, w naszym klubie.

  Tego wydarzenia po prostu nie możecie przegapić.
  Bilet: 15 PLN | Start: 21:00 | Wiek +16 lat | Selekcja na wejściu
  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  New Main Stage: Aras, DeePush, Lj Toudi
  New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
  New VIP R’n’B Stage: Triks
  PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – NIEAKTYWNE.
  Zasady promocji znajdziesz tutaj:
  http://katowice.energy2000.pl/FAQ.pdf
  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie http://katowice.energy2000.pl/main.html w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 905 od pon. do pt. w godz. 8-16.
  W całym klubie dostepnę darmowe WI-FI.
  Serdecznie zapraszamy!