DJ Kubeck

Kubeck, a właściwie Kuba, to młody DJ pochodzący z okolic Kluczborka w województwie opolskim. Na co dzień student brnący w swe muzyczne marzenia.
Swoją przygodę z muzyką zaczął od najmłodszych lat: poprzez częste słuchanie audycji radiowych, prowadzenie szkolnych dyskotek, obsługę małych realizacji scenicznych, aż po pierwsze kroki w świecie klubowym.
Furtką dla niego stał się klub CHECK-POINT w Kujakowicach Górnych, w którym to w lipcu 2014 roku rozpoczął pracę, szkolił się u boku tamtejszych rezydentów i zagłębiał się w klubowe życie. W szlifowaniu swoich umiejętności pomagały mu również coraz to większe imprezy prywatne – studniówki, wesela czy festyny nie były dla niego przeszkodą. Dzięki temu Kuba obecnie szybko nawiązuje nowe znajomości i jest pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem. Nie ogranicza się do jednego gatunku muzycznego, lubi zaskakiwać ludzi najróżniejszymi stylami oraz połączeniami znanych hitów.
Przełomem w jego muzycznej przygodzie został wrzesień 2016 roku, kiedy to otrzymał możliwość pracy w katowickim Energy2000 na Sali Retro-Dance.
Dopracowując ciągle swój styl Kuba wierzy w to, co robi, widząc twarze zadowolonych i uśmiechniętych imprezowiczów.